Wynajem dymu ciężkiego Warszawa

Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy

Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy

Profesjonalny Dj na wesele

Czy razem myślicie o tak doskonałym pierwszym tańcu, że rodzina i przyjaciele będą naprawdę wzruszeni i długo pozostanie on w ich pamięci? O atmosferze przesiąkniętej magią, zdumieniu w oczach najukochańszych wam osób oraz własnych? Jeśli Wasza odpowiedź jest pozytywna, zdecydowanie potrzebujecie wytwornicy poetycznych chmur.

Ślub stanowi jeden spośród najistotniejszych momentów w życiu – nie można tego zakwestionować. Ogólne przygotowania muszą być „dociągnięte” do końca, bo nikt wcale nie zamierza doznać w takiej sytuacji jakichś nieprzyjemności połączonych, przykładowo z zuchwałością podpitego dj’a, „topornym” tortem weselnym bądź spragnionymi gośćmi z powodu braku posiłków. Jeżeli postanowiliśmy, że na naszej imprezie weselnej będzie dj, musimy dużo wcześniej „zająć” sobie u niego termin, podyskutować o tym, jak ma wyglądać oprawa muzyczna podczas tej niezwykłej okazji, zatwierdzić umowę (która zawiera wszelkie szczegóły), kontynuować z nim kontakt mailowy (dobrze byłoby, żeby był przystępny przez cały dzień) i co najważniejsze – ustalić z wyprzedzeniem scenariusz przyjęcia. Idealnie jest jeżeli zjawi się on na nim o wiele wcześniej, żeby zorganizować cały sprzęt. Biegły dj nie tylko zadba o przyjemną scenerię muzyczną, lecz jeszcze przeprowadzi całą uroczystość wypełniając ją różnymi zabawami, tańcami integracyjnymi oraz naturalnie odpowiednią dozą humoru.

Pierwszy taniec „w chmurach”

By pierwszy taniec nabrał nadzwyczajnego charakteru, warto zakupić bądź wypożyczyć wytwornicę dymu ciężkiego. Dzięki niej będziemy tańczyć w licznych, widowiskowych chmurach unoszących się przy każdym naszym ruchu. Funkcjonowanie wytwornicy polega na chłodzeniu dymu, a następnie przemieszczaniu go w kierunku podłoża. W aparaturze musi znajdować się rozbity lód lub wkłady suchego lodu o wadze od 4 do 8 kilogramów. Dymownica wyeksponuje większość efektów świetlnych i spowoduje, że ten wieczór będzie jedyny w swoim rodzaju. Jeżeli poszukujemy takiego przyrządu na swoje wesele, wystarczy zajrzeć na stronę dj’a Robby’ego. Decydując się na niego jako na aranżera scenerii muzycznej można liczyć na rzadki taniec wzorem z filmu „Nieodparty urok” (grają w nim Sarah Michelle Gellar oraz Sean Patrick Flanery). Można też wpisać w Google zwroty „Ciężki dym Warszawa” oraz znaleźć w efektach propozycje wynajmu takiej wytwornicy. Jest idealna na wszelakiego rodzaju uroczystości okazjonalne, na przykład:

  • dyskoteki
  • imprezy klubowe, np. z okazji urodzin lokalu itd.
  • imprezy prywatne, np. „domówki”
  • bankiety służbowe, przykładowo w siedzibie firmy
  • przyjęcia sylwestrowe
  • wesela w lokalu
  • bale maturalne
  • inne zabawy okolicznościowe, które wymagają specjalnej oprawy wizualnej i muzycznej

Prócz tajemniczych chmur unoszących się w trakcie uroczystości możemy zapoznać się z propozycją przygotowywania syntetycznego śniegu (piany lub baniek mydlanych), wyrzutni serpentyn oraz konfetti bądź wyrzutni oraz działek CO2. Jeżeli mamy na uwadze wytwornicę baniek mydlanych częstokroć dokupuje się fluorescencyjny płyn UV, by pozyskać doskonały rezultat „świecących” baniek. Tymczasem sztuczny śnieg idealnie nadaje się na imprezy domowe, w klubie czy pubie. Można z niego korzystać przez cały rok, niezależnie od tego czy temperatura na świeżym powietrzu sięga +25 czy -25 stopni. Genialnie sprawdzi się w „zimowym” repertuarze teatrów. Na dyskotekach typu „Piana Party” za to pierwsze miejsce będzie posiadać wytwornica gęstej piany – zarówno w plenerze, jak i w klubach. Wyrzutnia CO2 może być użyta na weselu w punkcie przełomowym, eventach bądź koncertach.

Wynajem wytwornicy dymu

Wynajem wytwornicy ciężkiego dymu jest najatrakcyjniejszym sposobem na „zatuszowanie” wszystkich braków, jakie powstają podczas tańca. Chmury przesłonią cały parkiet razem z Waszymi nogami do 20 cm w górę. W ogóle nie będzie zatem widać, np. gdy któreś z was nadepnie towarzyszowi na stopie. Rodzina oraz przyjaciele osłupieją z wrażenia, natomiast ich wzrok będzie zwrócony tylko na Wasze pogodne twarze wypełnione szczęściem Można naturalnie samemu kupić dymownicę oraz nauczyć się ją obsługiwać. Jeżeli zależy Wam natomiast wyłącznie na tym niezastąpionym „tańcu w obłokach”, warto ją pożyczyć wraz z obsługą. W ogóle nie będziecie musieli martwić się, jeżeli cokolwiek pójdzie nie po Waszej myśli. Niejednokrotnie wynajmujący uzupełnia ją w profesjonalny roztwór, który jest wliczony do ceny wynajęcia. Należy nadmienić, że zamiast standardowych kostek lodu (takich, jakie kładziemy do drinków) lepiej jest zaopatrzyć się w suchy lód. Po pierwsze jest dużo skuteczniejszy, po drugie – zapewnia nieporównywalnie ciekawszy wynik, po trzecie – koszt nabycia 10-15 kg nie jest duży i sięga orientacyjnie 150 – 250 zł. Miejmy na uwadze, żeby zapytać wynajmującego czy udostępni nam oryginalne urządzenie. Lepiej wcale nie decydować się na popularniejsze „podróbki”, bowiem nie uzyskamy takiego rezultatu na jaki liczymy.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej kliknij w link – Ciężki dym Warszawa

Strona używa cookies
Ok