Bezinwazyjne wygładzanie zmarszczek

Usuwanie zmarszczek Toruń termolifting twarzy redukowanie zwiotczałej skóry

Usuwanie zmarszczek Toruń termolifting twarzy redukowanie zwiotczałej skóry

Wszystkie pragniemy wyglądać efektownie i dziewczęco w każdym wieku. Niestety wraz z kolejnymi „wiosnami” na naszej skórze mogą wyłaniać się koszmarne nierówności i przebarwienia. Dzieje się tak, gdyż skóra traci witalność. W ogóle – jej cała forma jest zaburzona. Niestety nie możemy oczekiwać na doskonały eliksir, który zablokowałby działanie czasu oraz grawitacji. Mamy szansę jednak skutecznie ograniczać powstawanie takich niedoskonałości. I w ogóle nie mówię tu o operacjach chirurgicznych. Jeżeli o te chodzi, to istnieje multum przeciwwskazań do jego zrealizowania, a wyniki mogą być najzwyczajniej w świecie „cudaczne”. Czy jesteście zaintrygowane, w jaki sposób zredukować liczbę bruzd w sposób nieinwazyjny? Usuwanie zmarszczek może być banalne!

Jak skutecznie pozbyć się zmarszczek?

W sieci na owy temat istnieje bardzo dużo informacji. Można otwarcie oznajmić, że nie wiadomo właściwie, w jaką stronę kliknąć. Zdecydować się na „babcine” środki, balsamy oraz maski, masaż za pomocą dłoni, profesjonalne pillingi u kobiety wykonującej zabiegi kosmetyczne, bezinwazyjny lifting czy wreszcie – operację plastyczną? Możemy przez sekundę przestudiować rezultaty tychże sposobów.

Najmodniejsze sposoby redukowania zmarszczek

Domowe sposoby – inaczej samodzielnie sporządzone maseczki, kremy albo pillingi. Cóż, kochane Panie, rzeczywistość jest straszna. Mogą one zlikwidować stary naskórek (pilling), nawilżyć i odbudować karnację (maski) czy ofiarować jej dodatkową barierę obronną (balsamy). Są jednak nieefektywne (ewentualnie „odrobinę” wydajne) w wojnie ze zmarszczkami. Tutaj jest przydatna nie tylko maska z zieloną herbatą (jaką dużo kobiet wyjmuje, np. po przygotowaniu naparu), ale również profesjonalne, opatentowane formuły.

Masaż twarzy – jest na pewno bardzo pomocny, wszak właściwie nie zagwarantuje nam spektakularnych wyników (przeważnie w sytuacji, gdy nie mamy dobrych kosmetyków, a nasza twarz jest silnie wysuszona). O tym trzeba wiedzieć! Masaż zwiotczałej skóry twarzy także musi być ostrożny!

Pillingi u kobiety wykonującej zabiegi kosmetyczne – a także jakiegokolwiek typu kosmetyki o silnym działaniu, wskazywane jako „serum”. Posiadają w swoim składzie bardzo dużo pierwiastków wzmacniających, odświeżających bądź pielęgnacyjnych, zaś w konsekwencji zwiększają dobrą kondycję skóry, troszkę usuwają zmarszczki (spłycają je) i poprawiają owal twarzy. Podobno skutki są wyraźne przez długi czas po zwieńczeniu kuracji serum. Ja bynajmniej nie byłabym tego taka pewna. Zapewne jest tak u pań, które posiadają jedynie dość ograniczone zmarszczki mimiczne, tymczasem w przypadku tych, jakie chcą intensywnie walczyć z czasem, niniejsze przedsięwzięcie w niedalekiej przyszłości się właściwie nie sprawdzi. Poza tym znakomitej klasy krem może kosztować od kilkudziesięciu do kilkuset złotych!

Zabieg u chirurga-plastyka – zatem „wycinanie skóry”, który jest realizowany u lekarza plastyka. Przypuszczalnie poleca się go dla Pań dojrzałych, jakie mają bardzo wyraźne zmarszczki na twarzy (analogicznie jak na w miejscu, gdzie znajduje się szyja oraz powyżej biustu). Operacja odbywa się pod pełną narkozą w profesjonalnej lecznicy oraz trwa zwykle kilka godzin. Trzeba przyuważyć, iż właściwie nie eliminuje się zmarszczek, tylko nacina fragmenty luźnej skóry (i to jest rozbieżność!). Doktor odciąga skórę na skroniach, w okolicach uszu oraz pod włosami (tam znaleźć można od tego czasu rany). Nie wiem jak dla was, ale dla mnie brzmi to średnio pociągająco.

Lifting – jest najwłaściwszą strategią na eliminowanie zmarszczek, jaka do obecnie została wcielona w życie. Usuwa wiotką skórę, naprawia rysy twarzy, poprawia elastyczność naskórka, na twarzy, szyi i dekolcie, polepsza kontur biustu, oraz co najistotniejsze – jest niebolesna!

Co robi kosmetolog podczas termoliftingu?

Usuwanie zmarszczek musi robić zawodowiec kosmetolog oraz przed przystąpieniem do niego musimy to skontrolować. Na starcie na określony obszar zostaje nałożony specjalny żel, którego nadrzędnym obowiązkiem jest osłona naskórka przed hipertermią oraz ulepszenie prowadzenia głowicy. Twarz zostaje schłodzona, kolagen mieszczący się w niej – ogrzany, zaś zewnętrzna warstwa naskórka ponownie schłodzona. Odtąd kosmetolog robi rozluźniający oraz minimalizujący dyskomfort masaż, tzw. coolerem. Konkretniej mówiąc: w pierwszej części występuje silne mikro-uszkadzanie cieplne. Z jego pomocą natychmiastowo widać, że cera jest równiejsza (jakoby wyprasowana). W drugiej fazie stykamy się z mnożeniem się fibroblastów, które odpowiadają za generowanie połączeń z kolagenu. Ostateczna część to kształtowanie się nowych połączeń kolagenowych wewnątrz skóry.

Na to trzeba zwrócić uwagę!

Operacje chirurgiczne są nieodwracalne. Dobierając rzeczoną technikę usuwania zmarszczek trzeba zwrócić uwagę na to, iż rezultat najprawdopodobniej będzie odmienny od zamierzonego. Na całe życie zostają ślady, można nabawić się bolesnych wyników ubocznych, natomiast sporo pań prezentuje się gorzej niż przed kuracją. Lepszym wybiegiem jest bezbolesny termolifting, za pomocą którego możemy zyskać podobne rezultaty. Bez tak dużej ingerencji w organizm. Na pewno więcej wskazówek pozyskasz wchodząc w ten odsyłacz – Usuwanie zmarszczek Endomed

Strona używa cookies
Ok