Swoją fryzurę ślubną będziesz wspominać przez długi czas, zatem powinna być ona naprawdę niepowtarzalna. Możesz poprosić swojego fryzjera o eleganckie ułożenie, komponujące się z kształtem Twojej twarzy, albo też zdecydować się na stale modne loki przypięte ładną spinką z różnokolorową dekoracją. Najistotniejsze jest, aby Twoja fryzura na ślub była wygodna i harmonizowała się z równie ładną suknią ślubną. Jeżeli posiadasz długie włosy, uwolnij wodze wyobraźni – masz możliwość wykonania ciekawej plecionki, nowoczesnego warkocza dookoła głowy, lśniących fal jak i niezwykle popularnej w tym roku asymetrycznej fryzury. Przy włosach o średniej długości również masz możliwość zaszaleć mimo tego że arsenał możliwości jest bardziej ścisły. Tutaj najlepiej sprawdzą się ponętne koki, czy lekkie upięcia udekorowane małymi błyskotkami. Motywy dekoracyjne najlepiej prezentują się jednak na krótko ściętych włosach. Nie możesz skomponować z nich żadnej trudnej fryzury, jednak śmiało możesz dobierać podkreślające Twoją grację dodatki.

Poszukiwania odpowiedniej fryzury ślubnej zacznij z dużym wyprzedzeniem. Przeglądaj katalogi w salonach fryzjerskich oraz strony internetowe, na których odnajdziesz bardzo dużo inspiracji. Doradzimy Ci co jest na topie w tym roku. Wskażemy też jak przygotować urokliwy kwiatowy wianek dla Panny Młodej – prawdziwy hit w fryzjerstwie ślubnym. Odkryjesz swój styl i zauroczysz swojego Narzeczonego wytworną fryzurą ślubną. Nie będzie mógł się doczekać, aż zapewni swoją wierność tak niesamowitej kobiecie.

Zakochaj się w weselnych kokach

Niezmiennie w modzie weselnej rządzą koki i górne spięcia włosów. Prezentują się elegancko na każdej głowie. Dlaczego Panny Młode preferują taki model fryzury weselnej? Łatwo wyjaśnić ten fakt – spięcie włosów na górze jest niezwykle praktyczne i eksponuje delikatny wizerunek dziewczyny noszącej gustowną suknię ślubną. Kok to wyjątkowa fryzura ślubna, pasująca do każdego typu twarzy. Upięcie włosów o długiej i średniej długości zawsze wygląda efektywnie. Jakie upięcie możemy Tobie polecić? Niezwykle ładnie prezentują się włosy upięte na górze z efektem kędziorków. Ozdobą do takiej fryzury mogą być połyskujące kolczyki i makijaż z gatunku kocie oko. Kolejną alternatywą jest delikatne upięcie na środku głowy z dodanymi perłami. Perły świetnie uzupełniają każdą fryzurę ślubną. Kolejnym pomysłem jest fryzura ala Audrey Hepburn. Ta urodziwa aktorka umiała kusić panów. Tutaj idealnie sprawdzi się zestawienie nieśmiertelnej fryzury ślubnej z drobnym wiankiem w białym odcieniu. Przejdźmy tymczasem do warkoczy i włosów rozpuszczonych.

Długie włosy i fryzura na ślub

Już same rozpuszczone i pełne energii długie włosy prezentują się świetnie w zestawieniu z białą suknią weselną. Jeśli myślisz o niewielkim dodatku, dopasuj zapinkę lub też wsuwkę z przyjemnym kwiatowym wzorkiem. Masz szanse upiąć włosy z boku, lub upiąć je na czubku. Z długimi włosami posiadasz mnóstwo możliwości. Najpopularniejszą z nich jest zapewne warkocz, który jest nie tylko funkcjonalny ( to naprawdę wygodna opcja na którą decyduje się co raz więcej Panien Młodych), jak i również nadzwyczaj wyszukany. Poproś swojego fryzjera o wykonanie tradycyjnego warkocza francuskiego, jak i nowoczesnej splatanki dookoła głowy. Mówiąc o plecionkach, przejdźmy w końcu do weselnego wianka z kwiatków.

Wianek z kwiatów dla Panny Młodej

Krótkie, średnie czy długie włosy – wianek idealnie wygląda z nimi wszystkimi. To interesujące rozwiązanie dla kobiet, które preferują pełen uroku wizerunek i ciekawe akcesoria. W tym sezonie najpopularniejsze są wianki ślubne z naturalnych kwiatów, które masz możliwość wykonać własnoręcznie. Praca nad osobistym wiankiem zajmie Ci trochę czasu, jednakże będziesz miała co wspominać już po ślubie. Wianek na włosach Kobiety eksponuje młodzieńczy wygląd i wygląda w miarę kusząco. Na początku dopasuj kwiaty – mogą być te które najbardziej lubisz, niewielkie, jak i pełniejszych rozmiarów rośliny. Do wykonania wianka potrzebujesz również drucików o różnych rozmiarach, nożyczek, taśmy dwustronnej, tektury, tasiemki i pistoletu na ciepły klej. Z grubszego druciku wykonujemy pierścień i na jednym końcu robimy coś na kształt oczka, żeby później móc je ze sobą złączyć (pamiętaj, żeby precyzyjnie wymierzyć obwód głowy). Doklejamy do niego tekturę o pasującym nam rozmiarze i otaczamy ją dekoracyjną taśmą. Następnie czas na świetną zabawę. Przyklej kwiaty w swobodnej konfiguracji. Złącz końcówki drucików i poczekaj aż klej wyschnie. Prawda, że urokliwy?

Każda Dziewczyna na ślubnym kobiercu rozmyśla o cudownej fryzurze ślubnej. Wyobraź sobie ten moment, gdy wchodzisz do kościoła i oczy ludzi dookoła koncentrują się na Tobie. Twój przyszły Mąż beztrosko uśmiech się z podziwu obserwując jak kroczysz ku niemu. Ten moment nadarza się jeden raz na całe życie, zatem dobrze jest zadbać o elegancką fryzurę.

W naszym salonie fryzjerskim odkryjesz mnóstwo inspiracji na odpowiednią ślubną fryzurę. Umów się na wizytę i wskaż nam, która z nich będzie dla Ciebie odpowiednia. Pracujący u nas doświadczeni fryzjerzy odpowiednio dostosują fryzurę do Twoich potrzeb. Pamiętaj o wcześniejszej rezerwacji. Wstąp na naszą stronę i zobacz kompletną ofertę fryzur ślubnych: Salon fryzjerski Toruń

Strona używa cookies
Ok